MASZYNY CARBON. POZNAJ ICH ZALETY!

utworzone przez | Uncategorized

„Reperuj, nie wymieniaj” – oto motto przyświecające firmie Carbon, będącej ekspertem w dziedzinie innowacyjnej technologii napraw. Patrząc na ich maszyny, nie sposób nie zgodzić się z trafnością tego hasła. Już teraz poznaj zalety systemów opracowanych przez Carbon GmbH i przekonaj się, że w sferze likwidacji uszkodzeń po kolizji niemożliwe… nie istnieje!

MASZYNY CARBON – PLUSY

Słowo klucz w przypadku Carbon to innowacja. Firma opracowała bowiem system, który umożliwia naprawę zewnętrznych części nadwozia bez ich wymontowywania z pojazdu, co w rezultacie przekłada się na liczne korzyści. O jakich konkretnie plusach mowa?

 

  • Przede wszystkim, maszyny Carbon zdecydowanie skracają czas, jaki pracownicy muszą poświęcić na wykonanie pewnych czynności – zachowując przy tym jednak tę samą co wczesnej precyzję działania. Doskonale obrazuje to sytuacja wymiany uszkodzonego bocznego panelu poszycia. W przypadku tej awarii, czas pracy z użyciem tradycyjnych metod to około 10 godzin roboczych – podczas gdy wykorzystanie maszyn Carbon skraca go do… zaledwie 4! Co więcej, wraz z poświęconym czasem, topnieje także cena za wykonanie usługi.
  • Wgniecenia powstałe w wyniku kolizji to zmora każdego kierowcy. Innowacyjny system Carbon podsuwa jednak rozwiązanie także i w tej kwestii – a to wszystko dzięki narzędziom wypychającym lub wyciągającym blachy, które niwelują ryzyko uszkodzenia powłoki lakierniczej praktycznie do zera. Niemożliwe? A jednak! System Smart Repair z powodzeniem rozprawi się z pojedynczymi uszkodzeniami w czasie 15-20 minut, z kolei poważniejsze wgniecenia znikną za pomocą metody zaczepów klejonych Miracle.
  • Lakier w miejscu powstałego wgniecenia również uległ uszkodzeniu? Bez obaw! Ten problem z powodzeniem zlikwiduje metoda, która wykorzystuje haczyki (tzw. bity) zgrzewane do wgniecionej blachy poszycia za pomocą indukcyjnej zgrzewarki. Co więcej, wysokie parametry techniczne systemu w połączeniu z doświadczeniem mechaników gwarantują niezwykle wysoką stabilność naprawy.

Twoje bezpieczeństwo to także nasza sprawa – dlatego zadbamy o każdy jego aspekt.
Zadzwoń do Auto Tychy Forma i umów się na naprawę.